top of page

Zuzana H

Jaká je moje nejoblíbenější poloha?

Miluji Stoj na jedné noze s čelem u kolene. Mám na něm neustále co zlepšovat, a přestože v klasické lekci z něj téměř nepadám, na šampionátu je to stále jedna z nejriskantnějších poloh. Nikdy ji člověk nemá jistou a samozřejmě snem je udržet ji bez rukou.

Za to polohu Luku ve stoje bych chtěla milovat, protože je to nádherná poloha, ale je pro mne velmi frustrující. Neustále z ní padám a najít ideální balanc je nesmírně náročné. Má spoustu detailů, na které je třeba dávat pozor a když se na nějaký zaměřím, obvykle hned padám, je stále na čem pracovat.

Zuzana je původem z Brna, kde byla několik let součástí taneční skupiny NO FEET. S Bikram jógou ji seznámila právě kamarádka z Brna a několikrát spolu podnikly výlet do Prahy přímo za účelem Bikram lekcí.

Po Erasmus pobytu v Paříži, kde praktikovala pravidelně už věděla, že našla novou lásku a po návratu do České republiky její kroky vedly do Prahy.
V Praze pak začala cvičit intenzivně a brzy se přidala do pokročilé/Yoga Sport skupiny. Tam našla přesně to, co jí do té doby v Praze chybělo – skvělou partu lidí, kteří se dokážou nadchnout pro stejnou věc.

DSC_5542_edited_edited.jpg
bottom of page