top of page

JÓGOVÉ LEKCE

BIKRAM

ZAČÁTEČNÍCI

BIKRAM LEKCE 60'/90'

Základní lekce

90' lekceProgram 26 terapeutických poloh Hatha jógy (fyzické jógy) a dvou dýchacích cvičení, který se praktikuje v sále vyhřátém na 42°C.

Je to vědecky sestavená metoda stlačování, protahování a posilování, kterou se stimulují všechny systémy lidského těla. Každá poloha se cvičí 2x a systematicky připravuje tělo na polohu následující. Pořadí se nikdy nemění.

60' lekce - V této kratší verzi Bikram lekce budete budovat výdrž ve dvou setech stoji na jedné noze s čelem u kolene, luku ve stoji a celé terapeutické kobra sérii na podlaze zaměřené na posílení svalstva zad. Stejně tak se nevyhnete dvěma setům velblouda a králíka. Jedná se o kratší, udržovací verzi klasické 90' Bikram série. 

4.png

SKILL CLASS

Dovednostní lekce zaměřená na kyčle, páteř, zdvihy a stojky

Každá lekce se skládá ze zahřívacích cvičení, kondičních drilů a konkrétního nácviku poloh v rámci všech stupňů obtížnosti.
Metodicky jsou postaveny tak, aby nastavily správné vzorce pohybu a zdokonalily techniku poloh základní i sportovní lekce.  Jsou skvělým doplňkem ostatních sportovních aktivit a ideální prevencí proti zraněním, či ostatním chronickým problémům pohybového aparátu.

3.png
SKILL
SPORT

STŘEDNĚ POKROČILÍ 

 YOGA SPORT CLASS 60'/90'

Dynamická sportovní lekce

Sestava 41 (60 min), nebo 55 poloh (90 min). Na rozdíl od základní Bikram lekce, která je sérií absolutně terapeutickou, YOGA SPORT CLASS otevírá potenciál každého, kdo ji cvičí. Okamžitě se začnete zlepšovat v základní lekci, protože opustíte zajeté zvyky a objevíte nové možnosti. Při 60 minutové lekci spálíte stejné množství kalorií jako při 90 minutové základní Bikram lekci.
Je vhodná pro všechny úrovně a je oblíbená u našich teenagerů, protože se polohy střídají v dynamickém tempu. Je to prostě skvělá lekce.

YS 60´90.png

POKROČILÍ

ADVANCED CLASS

Pokročilá skupina

Je na čase vytyčit si nové cíle! Posuňte se dál a přidejte se k tréninku naší sportovní skupiny. Nechte se vést individuálním přístupem zkušených instruktorů. Dvouhodinová lekce se skládá z více jak 80 poloh, které plně otevírají váš potenciál. Zde se praktikující připravují na účast v soutěžích sportovní jógy.

Advanced lekce najdete v rozvrhu od září do května každý čtvrtek od 17:30 ve studiu Vodičkova.

11.png

PRO DĚTI

DĚTSKÁ LEKCE

Ideální aktivita pro děti

Dětské jógové lekce (60min) jsou ideální aktivita pro děti na zlepšení soustředění, koordinace a fyzické zdatnosti. Dětské lekce jsou určeny pro děti již od 4 let. Lekce je koncipovaná zábavnou formou v nevytápěném sále, kde se děti pod vedením certifikovaných lektorů učí speciálně přizpůsobené dětské jógové polohy (ásány).

Cvičíme každou neděli (září - červen) od 16:30 ve studiu Pankrác. ​Rodiče mohou na své děti ve studiu počkat a využít zázemí studia nebo se občerstvit v juice baru.

7.png
ADVANCED
DĚTSKÁ
Live Stream

LIVE STREAM LEKCE

NOVĚ STREAMUJEME LEKCE Z OBOU STUDIÍ!

Lekce na dálku mají smysl a dělají vám radost. Tak proč jich nemít ještě více?

Všechny lekce jsou vysílány prostřednictvím high tech kamery

a speciálního ozvučení, aby byly naše instrukce přesné i u vás

v obýváku.

 

A JAK TO FUNGUJE?

1. Přihlaste se na svůj online účet v aplikaci MindBody

pod STEJNÝM E-MAILEM, pod kterým jste zaregistrovaný/á u nás v systému.

2. Na hlavní stránce si rezervujte vybranou lekci s popiskem ONLINE (je třeba mít aktivní produkt, nebo si zakoupit lekci). 

3. Přijde vám potvrzovací e-mail vaší rezervace, kde najdete link do aplikace Zoom.

4. Připojte se na svou lekci v předstihu alespoň 5 minut.

5. Po přihlášení budete na chvíli umístěni do tzv. waiting room, kde musíme váš vstup do lekce nejdříve osobně potvrdit.

6. Dostatečně se oblékněte. Ideální je termo prádlo nebo několik tenčích vrstev.

7. Jdeme na to!

 

Pozn: Pokud probíhají lekce v obou studiích současně, streamujeme právě probíhající lekci ze studia Vodičkova.

Těšíme se na vás z obrazovky!

1-DS2F0918_edited_edited.jpg
bottom of page