top of page

Veri

Jejím hlavním zdrojem radosti v životě je šťastná rodina a nedílnou součástí jóga poskytující prevenci zdraví, psychickou a fyzickou odolnost a celkovou spokojenost.

Jaká poloha je moje nejoblíbenější?

Nejraději mám polohy, které mají několik stupňů obtížnosti. Ráda se zlepšuji a posouvám dál. Přirozeně mi jdou silové polohy, ale během pár let jsem získala i slušnou flexibilitu. Miluji vše hlavou dolů a polohy na rukou. Ze základní Bikram lekce mám nejraději právě záklony a Trojúhelník.

Nejméně oblíbená poloha neexistuje. Baví mě dělat všechno. Je ale pravda, že někdy bych ráda vynechala polohy na břiše, přijdou mi nudné a pomalé, zároveň ale vím, že jsou právě ty nejdůležitější

Jana (Veri) byla od mala velmi aktivní a věnovala se všem dostupným sportům. Závodně hrála šachy a na klavír. Vystudovala Pedagogickou fakultu UJEP obor Učitelství pro 1.stupeň ZŠ, specializace Tělesná výchova.

K Bikram józe se dostala úplnou náhodou. Její cesta jógy začala na otevřené lekci v parku na Kampě. Bikram jóga ji oslovila svou náročností a možností neustálého pokroku.

Postupem času se přidala do skupiny pro pokročilé a začala se pravidelně připravovat na šampionáty ČR.

Bikram Yoga Teacher training absolvovala v Acapulku v roce 2017, následně intenzivně prohloubila své dovednosti v Yoga Sport v Antibes a v Thajsku.

Její cíle vyžadují neustálý vlastní posun, ale také šíření lásky k józe mezi děti a veřejnost.

DSC_5509_edited.jpg
bottom of page