top of page

Urša

Urša pochází ze Slovinska.

Dne 21.6.1981 - prvního letního dne, na horách padal sníh. Extrémy byly součástí jejího života od počátku. I když se narodila v krásném údolí Slovinských Alp, její první láskou bylo moře. Svět pod vodní hladinou ji odjakživa fascinoval a proto se chtěla stát nejdříve potápěčkou, později mořeplavkyní a pak hlídačem majáku.

A jednou u moře bude žít. Jako jedináček v dětství často utíkala do fantaskních světů knížek. Láska, která přetrvala dodnes a bude její náhradní realitou asi navždy. Stejně jako svět kinematografie, jemuž podlehla v období dospívání. 

Jaka je moje nejoblíbenější poloha?

Standing head to knee pose, neboli stoj na jedné noze s hlavou u kolena. Moje nejoblíbenější poloha. Je jednou z nejtěžších v celé sérii a pokud ji chcete dokonale zvládnout, musíte se naučit především sebeovládání. Mimo to vám tahle poloha prozradí každý den něco nového o vás samých, funguje jako takový barometr vaší aktuální fyzické i mentální kondice.

 

Moje nejméně oblíbena poloha je Záklon. Při osvojování si této polohy a postupném prohlubování můžete mít pocit ztráty stability a kontroly, což většina z nás nemá ráda.

DSC_4164.jpg
bottom of page