top of page

Tamara

Tami_IMG_9883C2.jpg

Dnes má Tamara, jak sama říká, rodinu orientovanou na jógu, kdy její muž cvičí pravidelně a děti již nyní rádi poslouchají rozhovory o józe.

Je pevně přesvědčena o tom, že Bikram jóga skvělý způsob, jak zotavit své tělo i zdraví a také cesta, jak získat energii, zlepšit své naslouchání, koncentraci a odhodlání.
 

Tamara pochází z Jižní Ameriky, kde také studovala Průmyslové inženýrství na univerzitě v Caracasu ve Venezuele. Další studium v oboru Průmyslový management absolvovala na Harvardské univerzitě v USA. Zde také začala svou profesní kariéru ve společnosti Gillette a také potkala svého budoucího českého manžela.

Svou kariéru budovala v různých státech Latinské Ameriky a po svatbě se již natrvalo přestěhovala do Prahy.

Bikram jógu objevila v Praze v roce 2008. Její manžel, který jógu praktikoval po dobu obou jejích těhotenství, jí přivedl na její první hodinu a od té doby cvičí pravidelně. Od úplného začátku ji uchvátilo, že celých 90 minut je její mysl naprosto čistá a volná, což byl jediný čas během celého dne. Rovněž na konci každého dne cítila vice energie a méně únavy, než byla dříve zvyklá.

tami front page
bottom of page