top of page

Sylvie

sylva 2

První lekci si však zamilovala natolik, že už u ní zůstala. Zamilovala si kompletně celou koncepci - 26 poloh a dvě dýchací cvičení, teplo a především pocit po lekci a komplexní změnu člověka, kterou jí Bikram jóga dala. Po dvou letech pravidelného docházení na jógu se účastnila svého prvního Českého Yoga Sport Šampionátu.

V roce 2016 se na svém druhém českém šampionátu nominovala na šampionát světový, kde se dostala až do finále, a to bylo zároveň impulzem odjet na podzim stejného roku do Thajska absolvovat Teacher Training přímo k Bikramovi.

Jaká je moje je nejoblíbenější poloha?

Jógu cvičím již více než 10 let a již jsem se naučila nehledat rozdíly mezi polohami, které mi jdou a které nikoli. Nicméně stálice, která mě stále baví nejvíce, i přes to, že těhotenství mě v ní posunula o velký krok zpět, je stále poloha Luku ve stoji.

Sylvie se od tří let věnovala klasickému baletu, který se po 10 letech rozhodla opustit a začala se aktivně věnovat standardním a latinsko-americkým tancem na soutěžní úrovni.

S nástupem na vysokou školu, během které začala zároveň pracovat v marketingu a e-commerce již nebylo možné se věnovat tanci naplno, a tak začala hledat sport, který by ji udržoval v kondici.

 

„Na Bikram jógu mě poprvé přivedla maminka a já tam šla jen pro to, abych jí dokázala, že jóga není nic pro mne.“ 

Sylva
bottom of page