top of page

Maci

DSC_3947.jpg

Jana (Maci) pracovala jako tisková mluvčí Policejního prezidia ČR a přitom hledala nejvhodnější způsob, kterým by mohla kompenzovat nepříjemný stres, který v práci zažívala. A objevila Bikram jógu!

Jógu sice vždycky považovala za zdlouhavé a nudné cvičení vhodné pro seniory, ale už po prvních minutách v hot roomu pochopila, že tohle cvičení je o něčem jiném.

 

Policii Jana opustila po 11 letech v roce 2016 a od té doby se věnuje PR a marketingu na volné noze, díky čemuž může mimo jiné praktikovat častěji.

Jana od malička tancovala, milovala balet i lidové tance, učila se flamenco, zkoušela stepovat, pracovala také jako instruktorka Schwinn cyclingu nebo cvičení na Power plate. Až v Bikram józe ale získala poprvé naprosto komplexní sestavu, po které se cití správně procvičená – celé tělo protažené, posílené, ale rozhodně ne unavené! 

 

Jana miluje jídlo a vzhledem k tomu, že její partner je vynikající šéfkuchař, našla v Bikram józe také cvičení účinné na udržení váhy. O tom, že časem odešly bolesti kolene a kříže a dalších nešvarů, nemůže být sporu.

DSC_3895.jpg
bottom of page