top of page

Lucie T

DSC_3868.jpg

Jaká je moje nejoblíbenější poloha?

Intenzitu cvičení vnímám velmi individuálně, podle vlastních potřeb a momentálních dispozic. Polohy jsou skvělé a perfektně navazující v dané sérii tak, jak je vymyšlená. Ne vždy ovšem můžu říct, že miluju všech 26 poloh stejně. Poloha Trojúhelníku je super a mojí celoživotní výzvou je Luk ve stoji, pro jeho krásu a náročnost zároveň.

Zkuste sami a uvidíte, co si tady zamilujete vy.

Bikram jógu začala cvičit v roce 2006, kdy se svou nejlepší kamarádkou rozhodly „dělat něco pro sebe“. Tohle propojení fyzické námahy a „odstřihnutí se“ od venkovního světa bylo něco, co ji právě pro svou náročnost a přesné instrukce totálně nadchlo. Tak se dostala od profesionální taneční kariéry s jóga-kompenzací až na stupínek jako Bikram jóga certifikovaný lektor od roku 2011.

 

Lucie miluje teplo, miluje práci na sobě a zdolávání a překonávání výzev a svých limitů. Baví ji to sledovat u sebe, ale ještě víc ji naplňuje vidět stejné posuny a úspěchy, u klientů.

 

„Tato fyzická jóga má to kouzlo, že i když je stále stejná, je pokaždé o kousek jiná a právě skrz toto specifické cvičení mám možnost růst a hlavně pomáhat růst ostatním, zlepšovat se – mentálně, fyzicky, a i sebe pedagogicky.“

 

Předáváním svých vlastních zkušeností dál sleduje, že roste nejen sama, ale že to funguje i u ostatních.

DSC_3822.jpg
bottom of page