top of page

Gábi

Kopie gabi  posture

Gábi pochází z Moravy z absolutně nesportovní rodiny. Po absolvování právnické fakulty UK v Praze už v Praze zůstala. Do Bikram studia ji před 8 lety přivedla kolegyně z práce. Klasika - po první lekci skoro umřela, a naprosto nechápala, co na tom ostatní vidí. Postupně začala chodit pravidelně a ačkoli přišlo i pár několika měsíčních přestávek, vždy se s pokorou vrátila a zjistila, že to je ONO.

 

Nicméně o pár let později se rozhodla odejít z manažerské pozice, dát si pracovní pauzu a věnovat se rodině.

O pár týdnů později oznámila Tereza(majtelka Bikram Yoga Prague), že se bude konat Teacher's Training v Praze a bez znalosti bližších detailů se okamžitě rozhodla, že jde do toho. Zbytek už je jen historie.

Jaká je moje nejoblíbenější poloha?

Nejoblíbenější poloha se neustále mění. U mě je docela pravidlem, že když mi některá poloha vyloženě nejde, o to víc na ni pracuji  a jakmile se to zlepší, získá na oblíbenosti. Teď vede poloha protažení v roznožení. Zdaleka ne dokonalá v mém provedení, ale pozoruji velké zlepšení a to je skvělé. 

Nemohu říct, že nějakou polohu vysloveně nemám ráda. Každá lekce je jiná. Navíc vážně platí, že čím míň nějakou polohu máte rádi, o to víc ji potřebujete. Snad zmíním polohu orla - pořád spolu bojujeme, “zamotat” se je jen první krok, ale všechno srovnat je neuvěřitelná práce. Každodenní výzva je luk, někdy mě moc baví, někdy se vztekám, jak moc mi nejde, prostě 50/50.

Kopie gabi
bottom of page