Bikram výživový guru

Bikram výživový guru

BIKRAM VÝŽIVOVÝ GURU - seriál nejen o výživě s Andreou Voborníkovou

Přinášíme Vám dalšídíl seriálu s naší Bikram výživovou guru Andreou Voborníkovou. Na seriál se můžete pravidelně těšit každé druhé úterý.

 

Téma prvního dílu jsou minerály, což je při tom našem pocení, jak určitě uznáte, zásadní. Doufáme, že naleznete odpovědi na své dotazy, připadně se ale neváhejte doptávat :)

1. díl - Video o minerálech:

https://www.youtube.com/watch?v=EPDrSHn7vLM

 

V dalším díle se podíváme na to, co nejlépe jíst před a po lekci bikram jógy.

2. díl - Co jíst před a po bikram józe

https://www.youtube.com/watch?v=d9BpX4e-Ljg 

 

Ve třetím díle našeho seriálu s Bikram výživovou poradkyní Andrejkou se podíváme na téma hubnutí (proč nehubnu apod.).

3. díl - Proč nehubnu, ikdyž cvičím?

https://www.youtube.com/watch?v=0jFAZNnDw4Y&t=4s 

 

V již čtvrtém dílu našeho pravidelného seriálu se podíváme na téma imunita :)

4. díl - Imunita

https://youtu.be/r0vL70kqHog?fbclid=IwAR1n-YY6Myy35wngfxaa-_gfSeKjy9-qIsSO0ovn1lnJBtZi7OhiRe1AiVw 

BIKRAM VÝŽIVOVÝ GURU - seriál nejen o výživě s Andreou Voborníkovou 

Výživové poradenství u Andrejky:

http://bodybreakpoint.cz 

 

Co o sobě říká?

Sportu jsem se věnovala od útlého věku, a proto pro mě byla starost o mé tělo přirozená. Náročná sportovní příprava si ale v 19 letech vybrala svou daň, a to ve formě velmi intenzivních bolestí kolen. Poté, co jsem skoro rok navštěvovala jednoho lékaře za druhým bez výsledku zlepšení mého zdravotního stavu, jsem se rozhodla, že si zkusím pomoci sama a absolvovala jsem kurzy National academy of physical culture a následně National personal training institute US. Velmi záhy jsem pochopila, že to, co naše tělo a mysl ovlivňuje, není jen pohyb, ale také prostředí ve kterém žijeme, jídlo, které jíme, lidé, kterými se obklopujeme… A začala jsem se o tělo zajímat komplexněji. Ovšem informací přicházelo opravdu hodně a někdy bylo těžké filtrovat, které jsou validní, hodnotné a které ne. Mým cílem bylo co nejvíce prostoupit do hloubky fungování lidského těla, jeho anatomie i  biochemie, a pochopit souvislosti, na základě kterých bych mohla vyvozovat závěry díky svým znalostem a kritické analýze, místo vytváření názorů a závěrů z článků na internetu nebo z cizích studií. Rozhodla jsem se tedy pro studium Clinical nutrition na Da Vinci College of Natural Medicin a tím jsem opravdu pochopila, jak je pravdivý pojem „Jsme to, co jíme“. Jídlo a pití ovlivňuje náš organismus, mysl, chemickou rovnováhu, hormonální produkci a vůbec celý náš život více, než si dokážeme uvědomit. Pokud se naučíme poslouchat své tělo a dávat mu vše co potřebuje, stane se z něj dokonalý nástroj. Ve své poradenské činnosti se snažím lidi co nejvíce seznámit se svým fyzickým já a přinášet a ukazovat jim fakta, na základě kterých mohou sami zhodnotit, jaký přístup je pro ně konstruktivní a který naopak destruktivní.

Mé motto: no pain no gain (každý den je třeba dávka pozitivního utrpení, které nás vede k vytouženým cílum) 


Zpět na přehled