top of page

STAŇTE SE ČLENEM ČSKJ!

Co je ČSKJ?

Český Sportovní Klub Jógy vznikl v roce 2013 na základě iniciativy Bikram Yoga Prague s. r. o., která založila své první jógové studio v Praze v roce 2006.

Primární snahou klubu je osvěta ve vnímání jógy jako kvalitního a zdraví i mysli prospěšného sportu u široké veřejnosti, především pak u mládeže, dětí a lidí starších či zdravotně postižených.

Jedním z hlavních cílů je zprostředkovat benefity pravidelné jógové praxe mladým sportovcům a začlenění jógy do tréninkové přípravy tak, aby maximalizovala jejich výkony jak v rovině fyzické, tak mentální. 

Dalším cílem klubu je v tuzemsku i na mezinárodní úrovni podporovat a propagovat myšlenku a snahu kvalifikovat jógu jako samostatnou sportovní olympijskou disciplínu bez ohledu na druh či filozofické zaměření jógy.

Proč se stát členem?

Potřebujeme silnou základnu! Čím víc nás bude, tím silnější budeme mít hlas a tím větší změny můžeme dosáhnout!

Pokud patříte do skupin studenti, senioři, tanečníci nebo sportovci, můžete díky členství v ČSKJ uplatnit slevu 20 % na balíčky lekcí u nás ve studiu.

Všichni členové budou mít možnost přednostního přihlášení na akce pořádané studiem, dále slevu na tyto akce, možnost účastnit se tréninků pokročilé skupiny (ADVANCED) a také se účastnit šampionátu nebo naše šampiony podpořit.

Jako člen ČSKJ budete mít do 31. ledna 2024 nárok na slevu 10 % na roční permanentku

a po celý rok využívat slevu 50 Kč za službu hlídání dětí.

Co se bude dít v roce 2024? 

V letošním roce pro vás chystáme mnoho akcí. Ať již tradiční šampionát, tréninky ADVANCED skupiny a kroužek malých jogínů, tak další kurz MŠMT „Instruktor jógy“. Dále chystáme den otevřených dveří v rámci projektu „Jóga do škol“ a každý měsíc zajímavé workshopy a semináře s našimi i externími lektory. 

Jaká je cena členského příspěvku?                       400 Kč na rok

Těšíme se na vás!

Více informací o Českém sportovním klubu jógy najdete na stránce: https://www.cskj.cz.

bottom of page