Vánoční Market

Vánoční Market

VÁNOČNÍ BIKRAM MARKET FANDÍ MÁMÁM

 

Srdečně Vás zveme na druhý ročník vánočního Bikram marketu
na podporu projektu Fandi mámám.
Přijďte si s námi užít krásné nedělní odpoledne s punčem,
stánky plnými originálních dárků a cvičením!

VIP lekce od 12:00 s Markétou Konvičkovou, Petrem Vágnerem,
Jakubem Kohákem a dalšími! Zarezervujte si své místo již dnes!

1.12.
12-18 hod

- Vstup na VIP lekci je dobrovolný
- Výtěžek z VIP lekce bude věnován Fandi mámám
- Občerstvení zdarma
- 12 originálních vánočních stánků a mnoho dalšího

 

EVENT NA FB NÍŽE:

 

https://www.facebook.com/events/407598533484670/

 

BIKRAM YOGA FANDÍ MÁMÁM

 

1. prosince 2019

Praha – Nadace Fandi mámám a studio Bikram Yoga Prague uspořádá v pořadí druhý ročník charitativního trhu Bikram Fandí Mámám Market. V rámci akce proběhne mimo jiné i dražba předmětů věnovaných známými osobnostmi. Celebrity i návštěvníci si také během dne budou moci zacvičit Bikram jógu na VIP lekci od 12:00 pod vedením Terezy Bonnet Šenkové.Veškerý výtěžek z této lekce poputuje nadaci na podporu matek samoživitelek. 

Jóga je perfektní věc, jak posilovat tělo i ducha. Zejména to druhé maminky samoživitelky opravdu potřebují. Jsem proto moc ráda, že můžu Bikram Fandi Mámám Marketu osobně pomoci,“ svěřila se Ivana Jirešová, která sama jógu už několik let cvičí. 

Charitativní trh přijdou podpořit i další zajímavé osobnosti. Svoje „dárečky“ k charitativnímu prodeji přinesou Jakub Kohák, Míša Mauerová, Petr Vágner, Markéta Konvičková, Tereza Vojtková, Bára MottlováMirek Vaňura nebo bloggerka Krkavčí matka.

Většina z nich si také vyzkouší Bikram jógu, stejně jako desítky návštěvníků, kteří svou účastí podpoří matky v těžkých životních situacích.

„Matky samoživitelky se často starají o handicapované či nemocné děti. I když jsou nesmírně statečné, pomoc okolí je podpoří nejen materiálně, ale i psychicky. Vědí, že na to nejsou tak úplně samy,“ vysvětluje Žaneta Slámová, jedna ze zakladatelek nadace Fandi mámám.

Během dne si lidé mohou vedle lekcí Bikram jógy také nakoupit zajímavé vánoční dárky a finančně či jinak pomoci matkám samoživitelkám zapojeným do projektu. Každý nový návštěvník Bikram Yogy Prague, který si ještě lekci originální hot jógy nevyzkoušel na marketu od spoluorganizátora studia Bikram Yoga Prague obdrželi dárek v podobě 10 Dnů jógy pro začátečníky zdarma.

Projekt Fandi mámám funguje od roku 2016 a poskytuje především materiální pomoc pro maminky samoživitelky a jejich děti. Založily ho moderátorky Petra Květová Pšeničná a Žaneta Slámová.  Cílem projektu je zajistit maminkám samoživitelkám a jejich dětem materiální pomoc – tedy věci, na které jim nezbývají finance – a to na základě jejich konkrétních potřeb a přání, od potravin, drogerie až po školní aktovky nebo kroužky. Zároveň Fandi mámám nabízí samoživitelkám odborné poradenství v oblastech jako je osobní rozvoj, vymáhání alimentů, pomoc při shánění práce nebo při řešení právních záležitostí.


Zpět na přehled