Vánoční Bikram market

Vánoční Bikram market
7.11.2018

Chcete si před Vánoci udělat místo v šatníku a pomoci dobré věci?

Dorazte v neděli 9. prosince od 12:00 do 18:00 hod do našeho studia. 

Přineste Vaše udržované nenošené kousky k prodeji či výměně na náš Bikram market a udělejte ostatním i sobě radost!

Bude na Vás čekat vánoční občerstvení, bublinky, hřejivý svařák a inspiraci dodají pop up story nádherných značek a designerů.

Část výdělku podpoří projekt Fandíme mámám a Jedličkův ústav Praha.

 

CHARITATIVNÍ BIKRAM MARKET

 INFORMACE PRO ZÁJEMCE

 

Jak to funguje?

Pokud máte doma jakékoli zachovalé, neobnošené oblečení, kosmetiku či doplňky, které byste rádi prodali či darovali, přineste je k nám v den marketu. Je několik variant, jak se marketu aktivně zúčastnit.

  -  Můžete přinést jen oblečení, které již nechcete a rádi byste ho darovali potřebným.

  -  Nechcete oblečení darovat, ale rádi byste využili možnosti prodejního místa, kde své kousky za Vámi určenou cenu prodáte.

  -  Rádi byste věnovali oblečení a zároveň využili prodejního místa.

Na marketu bude vyčleněné místo s hosteskami, kde od Vás budeme přijímat výše zmiňované věci pro mladé lidi z Jedličkova ústavu a na projekt Fandi mámám bude věnovaná finanční hotovost, která bude vybrána během celého dne. Dále bude vyčleněno přibližně 15 – 20 prodejních míst, které si můžete zarezervovat prostřednictvím registrace.

Chci prodávat své oblečení. Musím se předem zaregistrovat?

Abychom Vám mohli podržet prodejní místo, je nutné si své místo rezervovat na email: lenka@bikramyoga.cz do 30.11.2018. Uvítáme však i všechny ty, kteří se třeba rozhodnou na poslední chvíli a svou rezervaci si nestihli vytvořit a nebude jim vadit, že se o své místečko s někým podělí.

Co potřebuji s sebou?

Na každého zájemce bude čekat malý prostor u stolu, kde může své věci vyskládat a připravit. Místa nebude mnoho, proto si s sebou vezměte i ramínka případně malé šatní stojany, pokud oblečení budete mít hodně. Slečny hostesky každému prodávajícímu dají samolepky s předtištěnými částkami v hodnotě 50–1000 Kč, kterými danou cenu kusu označí a může se jít na to.

Musím prodávat své věci osobně?

U svého prodejního místa můžete být buď osobně, nebo prostě jen umístíte nádobu na bankovky a mince, do které bude kupující penízky vhazovat a Vy si tak budete moci nerušeně užít atmosféru marketu. V tomto případě si svou nádobu prosím přineste s sebou.

Co je projekt Fandi mámám a nadace Jedličkova ústavu?

Fandi mámám je dobročinný projekt na podporu maminek samoživitelek. Cílem projektu je zajistit maminkám samoživitelkám materiální pomoc – tedy věci, na které jim nezbývají finance. Zároveň chce projekt upozorňovat na problematiku samoživitelství a s tím spojenou chudobou této sociálně slabé skupiny. Více na www.fandimamam.cz.

Nadace Jedličkova ústavu už od roku 1990 všestranně podporuje děti a mladé lidi s tělesným či kombinovaným postižením. Činí tak buď přímou pomocí nebo prostřednictvím organizací, které poskytují potřebné služby v oblasti vzdělávání, sociální a pracovní rehabilitace, léčebných terapií, bezbariérové dopravy, osobní asistence i volnočasových aktivit. Hlavní skupinou příjemců finančních prostředků i materiální pomoci jsou studenti a organizace kolem Jedličkova ústavu a škol v Praze. Více na www.nadaceju.cz.

 


Zpět na přehled