BIKRAM YOGA V DOBĚ COVIDU

BIKRAM YOGA V DOBĚ COVIDU
15.9.2020

 

Milí klienti,
bohužel jsme nuceni reagovat na současnou covidovou situaci, nicméně pevně věříme ve Vaši podporu a pochopení.
 
Naši kolegové v Evropě i zámoří z ekonomických důvodů postupně na trvalo zavírají svá studia. My tu ale stále jsme a budeme pro vás dál!
 
Nedávno jsme pro Vás dokonce za poslední možný úvěr dostavili studio Vodičkova, a tudíž náklady spojené s provozem našich studií jsou dvojnásobné. Musíme proto přistoupit k rychlým záchranným opatřením a udržet se v příštích pár měsících nad vodou. 
 
Chtěli jsme Vám poskytnout plný počet lekcí v obou našich studiích, jak tomu bylo 15 předcházejících let. Nebude to ale možné. Léto, trvající home officy mimo Prahu a oživení některých opatření pro nás znamenají pochopitelnou nižší návštěvnost lekcí a každá neobsazená lekce je pro nás náklad navíc. Právě ty dnes musíme snížit.
 
Připravili jsme proto kroky, které nás přes tuto covidově-finanční krizi dostanou.
 
1. Prosíme, buďte flexibilní.  Pokud nám momentální situace neumožňuje slibované navýšení lekcí o 20 %, či budeme nuceni hodiny v rozvrhu ještě více omezit, nechápejte to jako opatření protiklientská. Naopak, děláme to proto, abychom mohli zůstat otevření. Sledujte, prosím, pravidelně náš rozvrh. Navýšíme ho zpět, jak jen to bude možné.
 
2. Vaše bezpečí je pro nás stále prioritou. I nadále platí všechna proticovidová opatření (měření teploty při vstupu, dezinfekce rukou a prostor, podložek atd.), které jsme komunikovali již před otevřením studií v květu tohoto roku. Kapacita sálu je stále omezena, nemusíte se bát, že lekce budou přeplněné. Prosíme Vás, abyste v případě, že budete pociťovat jakékoli příznaky nemoci využívali našich LIVE STREAM LEKCÍ a neohrozili tak ostatní klienty i chod studia.
 
3. PROSÍME, nežádejte nás o poskytnutí výhod nad rámec podmínek Vámi zakoupeného produktu. V rámci naší interní politiky jsme se vždy snažili vycházet Vašim přáním a požadavkům vstříc, zohledňovat důvody i nahodilé situace, které Vám permanentku znemožnily plně vychodit. V tento moment žádné takové možnosti bohužel nemáme.
 
4. Velmi si vážíme, že někteří z Vás předvídali tuto situaci a finančně nám už pomohli tím, že zakoupili navazující produkt i přes to, že ho nepotřebovali. Prosíme i Vás ostatní, kteří máte možnost nám takto pomoci teď o zakoupení nového, či navazujícího produktu. Slibujeme Vám, že uděláme všechno pro to, abyste ho mohli bezpečně vychodit. Budeme Vám vděčni!!!
 
Tato náročná doba jasně ukazuje, že jediná jistota je neustálá změna, a že vydrží jen ti, co se přizpůsobí. Máme velké štěstí, že u nás v mučírně děláme naše těla a mysl pružnými a přizpůsobivými;). 
Děkujeme za pochopení a podporu. Z roku 2020 vyjdeme silnější a budeme stále tady. Těšíme se na Vás na podložkách nebo na monitoru.

Vaše Tereza Bonnet Šenková

majitelka studia


Zpět na přehled