Zuzana H.

Zuzana pochází z Brna, kde studovala i vysokou školu a po celou dobu tancovala. Věnovala se stepu, street a jazz dance.  S Bikram Yogou ji seznámila kamarádka z Brna, když spolu podnikly výlet do Prahy. Naprosto ji nadchla intenzita lekce a naprostá odlišnost od lekcí tanečních. Nicméně pořádně se s tímto typem yogy seznámila na studijním pobytu Erasmus v Paříži, kde začala praktikovat pravidelně. Bohužel po návratu do Brna jí Bikram yoga velmi chyběla, ale shodou různých okolností se zanedlouho přestěhovala do Prahy a mohla začít navštěvovat pražské studio pravidelně.  

Bikram Yoga jí bez nadsázky změnila život. Začala chodit často a připojila se k pokročilé skupině trénující na šampionát. Rozhodnutí odjet na Teacher training bylo ovlivněno také touhou po kompenzaci sedavého zaměstnání v kanceláři. Teacher training absolvovala na podzim roku 2016 v Thajsku, byla to naprosto úžasná zkušenost.

Nejoblíbenější poloha

Mám ráda pozice v záklonu, například záklon v půlměsíci a pozici velblouda, zlepšují mi náladu a vždy mne pozitivně nakopnou a probudí.

Nejméně oblíbená poloha

To jsou naopak zase pozice v předklonu a pozice na posílení zad, nemám k nim predispozice a jsou pro mne frustrující, jelikož u nich nevidím velký pokrok. O to víc ale vím, že je potřebuji.