Zuzana H.

Zůza je původem z Brna, kde byla několik let součástí taneční skupiny NO FEET. S Bikram jógou ji seznámila právě kamarádka z Brna a několikrát spolu podnikly výlet do Prahy přímo za účelem Bikram lekcí :). Po Erasmus pobytu v Paříži, kde praktikovala pravidelně už věděla, že našla novou lásku a po návratu do České republiky její kroky vedly do Prahy.
 V Praze pak začala cvičit intenzivně a brzy se přidala do pokročilé/Yoga Sport skupiny. Tam našla přesně to, co jí do té doby v Praze chybělo – skvělou partu lidí, kteří se dokážou nadchnout pro stejnou věc a bořit mýty o tom, že pokročilé lekce jsou jen pro vyvolené, naopak, jsou pro každého, kdo chce makat. Pravidelně se účastní šampionátů a tu atmosféru naprosto miluje. Rozhodnutí odjet na Teachers Training Bikram jógy padlo v roce 2016, skvělá životní zkušenost ji posunula dál ve všech směrech a v roce 2018 odjela na další trénink. Baví ji se neustále rozvíjet, zlepšovat a makat na sobě.

Nejoblíbenější poloha

Miluji stoj na jedné noze s čelem u kolene. Mám na něm neustále co zlepšovat, a přestože v klasické lekci z něj téměř nepadám, na šampionátu je to stále jedna z nejriskantnějších poloh. Nikdy ji člověk nemá jistou a samozřejmě snem je udržet ji bez rukou :).

Nejméně oblíbená poloha

I když bych luk ve stoje chtěla milovat, protože je to nádherná poloha, je pro mne velmi frustrující. Neustále z ní padám a najít ideální balanc je nesmírně náročné. Má spoustu detailů, na které je třeba dávat pozor a když se na nějaký zaměřím, obvykle hned padám :), je stále na čem pracovat.