Regiina

Regii pochází z Estonska. Bikram Yogu objevila před 10 lety v USA na ostrově Key West, kde žila a přivedla na svět dvě krásné dcerky. Bikram Yogu začala cvičit 3 měsíce po narození své první dcery, protože se chtěla dostat zpátky do formy. Hned od první lekce věděla, že je to pro ní přesně ta správná forma cvičení. Bikram Yogu praktikovala také celé druhé těhotenství a po dvouletém intenzivním cvičení se rozhodla jít dále touto cestou, stát se instruktorkou a dále motivovat a inspirovat další maminky. Po přistěhování do Prahy začala učit ve stávajícím studiu na Karolíně Světlé a to i v češtině. Bikram Yoga jí dává sílu do každodenního života, udržuje v kondici tělo a mysl. Naučila jí disciplínu a trpělivost.

Nejoblíbenější poloha

Každá poloha Bikram Yogy ovlivňuje a mění tělo. Nejvíce mám ráda polohy, kde se otevírá a protahuje hrudník. Nejoblíbenější poloha je pro mě poloha velblouda. Mám ráda pocit uvolnění po této poloze.

Nejméně oblíbená poloha

Nemám ráda polohu luku na podlaze, kde dochází k masáži střev a žaludku a tímto způsobem je vytvářen tlak na trávicí systém. Paradoxně polohy, které nemáme v oblibě jsou pro naše tělo tím největším přínosem, a právě proto je důležité ani tyto polohy nevynechávat za pravidelně je dělat dál. Jen tak dojde ke zlepšení.