Veri

Od mala byla velmi aktivní a věnovala se všem dostupným sportům. Závodně hrála šachy a na klavír. Vystudovala Střední zdravotnickou školu, obor zubní laborant a Pedagogickou fakultu UJEP obor Učitelství pro 1.stupeň ZŠ, specializace Tělesná výchova. Během studií ji nadchlo cestování a v cestovním ruchu pár let zůstala.

K Bikram józe se dostala úplně náhodou. Poprvé navštívila otevřenou hodinu v parku na Kampě. Cvičení ji přišlo lehké a tak druhý den zavítala do studia. A tam to začalo! Lekce byla challengující a celý svět se otočil vzhůru nohama. Objevila nejnáročnější sport na světě a tak se rozhodla si ho podmanit. Postupem času se přidala do inspirující Yoga Sport skupiny pro pokročilé a začala se připravovat na svůj první šampionát ČR.

Teacher Training absolvovala na podzim roku 2017 v Mexiku. Svou jogínskou praxi prohloubila na jaře 2018 dalším tréninkem ve Francii a následně přijala nabídku manažerky studia Bikram Yoga Prague. Další intenzivní program absolvovala pod vedením světových šampionů na podzim 2018 v Thajsku. Má 2 děti a štěstí, že se práce pro ni stala koníčkem.

 

Nejoblíbenější poloha

Nejraději mám pokročilejší polohy, protože je jich hodně a mají několik stupňů obtížnosti. Ráda se zlepšuji a posouvám se dál. Přirozeně mi jdou silové polohy, ale během pár let jsem získala i slušnou flexibilitu. Miluji vše hlavou dolů a polohy na rukou. Ze základní Bikram lekce mám nejraději právě záklony a Trojúhelník.

Nejméně oblíbená poloha

Neexistuje. Baví mě dělat na tom, co mi nejde. Je ale pravda, že někdy bych ráda vynechala polohy na břiše, přijdou mi nudné a pomalé, zároveň ale vím, že jsou právě ty nejdůležitější.