Jana

Jana se narodila v Praze a od malička se toužila stát baletkou. Tento sen se jí nesplnil a tak po škole, místo v divadle, si začala budovat svoji kariéru v jednom z předních vydavatelství v České republice. V různých vydavatelstvích pracovala více než 15 let. K Bikram józe jí přivedla její nejlepší kamarádka v roce 2007. První lekce se jí zdála zvláštní, spíše srandovní. Nechápala, jak to ty lidi v první řadě můžou vydržet, jak to, že jim neupadnou ruce v Utkatasaně? Jak to, že vydrží si stále neutírat pot? Jak je to může bavit? Spousta otázek: Pak přišla druhá lekce, třetí, čtvrtá, pátá...dvacátá lekce. Konečně už se nemusí trápit na aerobiku, v posilovně nebo na spinningu. Konečně našla něco, co jí vážně baví.
O čtyři roky později odjela na Teacher Training do San Diega. K úžasu všech svých přátel, rodiny i kolegů v práci ukončila svoji kariéru a od té doby působí jako instruktorka a navíc jako ředitelka studia Bikram Yoga Prague. V dubnu 2018 absolvovala další z mnoha tréninků a nyní se věnuje i pokročilé Yoga Sport skupině a podílí se na přípravě šampiónů. Kromě Bikram jógy už stíhá jen svoje dvě malé děti Emmu a Jiřího Eliáše.

Nejoblíbenější poloha 
Jaká je moje nejoblíbenější poloha? Po těch letech už nemám svoje nejoblíbenější a nejNEoblíbenější polohy. Mám ráda všechny polohy. Jejich náročnost se mění. Každá lekce je jiná, každou lekci se snažím cvičit naplno i když to každý den znamená úplně něco jiného.


Nejméně oblíbená poloha 
Momentálně nejtěžší poloha je Kobylka. Jak zvednout obě nohy nad hlavu, to zatím netuším, ale hrozně bych si to jednou přála umět.