Jana

Jana se narodila v Praze a od malička se toužila stát baletkou. Tento sen se jí nesplnil a tak po škole místo v divadle si začala budovat svoji kariéru v jednom z předních vydavatelství v České republice. V různých vydavatelstvích pracovala více než 15 let.

K Bikram Yoze jí přivedla její nejlepší kamarádka v roce 2007. První lekce se jí zdála zvláštní, spíše srandovní. Nechápala, jak to ty lidi v první řadě můžou vydržet, jak to, že jim neupadnou ruce v Utkatasaně? Jak to, že vydrží si stále neutírat pot? Jak je to může bavit? Spousta otázek: Pak přišla druhá lekce, třetí, čtvrtá, pátá...dvacátá lekce. A Jana zjistila, že našla náhradu za svůj dětský sen. Konečně už se nemusí trápit na aerobiku, v posilovně nebo na spinningu. Konečně našla něco, co jí opět baví.

O čtyři roky později odjela na Teacher Training do San Diega. K úžasu všech svých přátel, rodiny i kolegů v práci ukončila svoji V kariéru a od té doby působí jako instruktorka a navíc přijala funkci manažerky studia Bikram Yoga Prague.

Nejoblíbenější poloha

Jaká je moje nejoblíbenější poloha? Vždycky mě nejvíc baví ta poloha, která mi zrovna jde nejlíp. A protože díky pravidelnému cvičení se Vám neustále mění tělo, tak se mění i moje oblíbené polohy. Momentálně moje nejoblíbenější poloha je Standing bow pulling, i když jen na pravou stranu. S levou stranou stále ještě bojuji, to co na pravé straně je již úplná hračka, je na levé straně ještě dlouhá cesta. A to je to, co mě tak baví. Pořád je co zlepšovat, pořád je na čem pracovat, každá lekce je úplně jiná přesto, že na první pohled vypadají všechny stejně.

Nejméně oblíbená poloha

Moji stálicí je Velbloud. Toto je pro mě asi ta nejtěžší poloha, úplně se uvolnit a pustit ze sebe veškeré emoce, starosti a stresy, které se snažím v běžném životě nepřipouštět, ale v této poloze se nic neschová.