Eva Plzáková

Eva je módní návrhářka a má za sebou více než 20 let intenzivní práce pro vlastní oděvní značku SILUETmode. Díky ní přišla i k nicku SIL.

V říjnu 2006 poprvé navštívila právě otevřené studio Bikram Yogy v Praze. Okamžitě vznikla láska, závislost, potřeba na sobě pracovat a zlepšovat se. Objevila intenzivní pohybovou aktivitu, která ji pravidelně pomáhala úžasným způsobem si vyčistit hlavu od pracovních problémů. 

Postupně se vypořádala se sennou rýmou a zbavila se alergie. Nikdy by ji nenapadlo, že ještě někdy bude soutěžit v nějakém sportu, i přesto se 4 krát  zúčastnila Yoga asana šampionátu. 

Díky Bikram Yoze objevila hodně podobně zapálených přátel po celém světě a na jaře 2011 se odjela zúčastnit Teacher Trainingu Bikram Yoga College of India v Los Angeles pod vedením Bikrama Choudhuryho. 
Po návratu do Prahy vytvořila  novou linie sportovního oblečení Siluet YOGA WEAR... Právě toto propojení profesního světa se zálibou a sportovní aktivitou je podle Evy největší bonus, který jí BY přinesla.. 

Nejoblíbenější poloha 

Moje oblíbená poloha je poloha luku ve stoje. 

Nejméně oblíbená poloha 

To se mění podle kondice, že nějakou nemá ráda si raději nepřipouští..